Lukáš Hojdan

Lukáš Hojdan

Lukáš Hojdan

Od mala Lukáš „trpěl“ přemírou pohybové aktivity. Ta ho zavedla přes nejrůznější sporty až k tanci, kterému se věnuje již od svých 7 let. Počátky jeho tanečního snažení však nebyly vůbec jednoduché. Tanec bral jako zábavu, ale vyšší ambice zde nebyly. Zlom nastal o něco později. Přišla změna taneční partnerky, klubu, trenérů. Tanec ho pohltil a stal se součástí jeho osobnosti. Soutěžní výsledky na sebe nedaly dlouho čekat. Šly ruku v ruce s jeho zápalem a snahou být lepším než ostatní.

První velký úspěch přišel v roce 2005 na Mistrovství republiky, kde si s partnerkou vytančili 3. místo v kategorii Mládež latinskoamerických tanců. Od té doby to byl jeden velký soutěžně-taneční maraton, reprezentace různých států, cestování a potkávání zajímavých lidí.

V roce 2010 obdržel nabídku na účinkování v televizním pořadu StarDance, když hvězdy tančí. Tu přijal a v pořadu doprovázel herečku Jitku Čvančarovou. Byl také součástí projektu Just Dance, dobrý večer Broadway, který byl unikátním tanečním projektem Kataríny Jakeš-Štumpfové na slovenské divadelní scéně. Dále patřil do taneční skupiny DanceCoolCrew, s níž se dostal až do finále televizní soutěže Československo má talent v roce 2016. Zatím poslední a také jedna z nejsilnějších zkušeností byla účast v pořadu Let’s dance v televizi Markíza. Zde byla jeho partnerkou nezapomenutelná Eva Kramerová alias Evelyn, s níž se protancoval těsně před brány finále.

Získané dlouholeté zkušenosti nyní předávám dalším generacím tanečníků a aktivně se věnuje tanečním projektům v různých podobách. Více na: http://www.lukashojdan.com/

LATINA

Na co se mohou účastníci těšit:
– latinskoamerické tance (samba, cha-cha, rumba, paso doble, jive) ve formě zvládatelné začátečníky ale zachovávající technické principy a podstatu společenského soutěžního tance,
– spousta sexappealu, endorfinu a radosti z pohybu ve spojení se smyslnou hudbou,
– kondičně obtížnější pohyby a prvky dobré pro přirozené formování postavy.

Co na sebe:
– pohodlné, ale elegantnější oblečení (legíny, šaty, sukně),
– ideálně černá barva,
– pokud nemáte taneční obuv, tak cokoliv pohodlného.