,

23. ročník Léto tančí

Tamara Kšírová

Tamara Kšírová je členkou souboru Laterny Magiky. Tanec studovala na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy se zaměřením na klasický balet. Již během studií měla možnost vystupovat se soubory Státní opery Praha a baletem Národního divadla v inscenacích Giselle a Labutí jezero. Své taneční schopnosti si rozšiřovala pravidelnou účastí na workshopech současného tance, které vedli např. Lenka Vágnerová, Jan Kodet, Jarek Cemerek, Nataša Novotná, Uri Ivgi, Eran Gisin, Anatoliy Ivanov nebo Neil Paris. V posledním ročníku studia se také dostala do finále IV. Mezinárodní baletní soutěže v Praze a o rok později tančila v choreografii Kamily Mottlové na choreografické soutěži Holland Dance Festival v makedonské Skopji.

Alexandra Dastychová

Sobota 3.7.2021
WE LOVE 80´

Pro některé mládí, pro jiné milovaná 80. léta… Nesmrtelné 80tky jsou zpět!
Exkluzivní workshop, na kterém si zatančíte na oblíbené skladby od Cyndi Lauper, Whitney Houston, Prince, Madonny nebo Michaela Jacksona!

Workshop si neklade až tak za cíl učit se techniku, ale jistě rozšíříte svůj pohybový slovník o typické kroky a pohyby, ke kterým hudba vybízí… Ale hlavně si užijete radost z pohybu, odreagujete se a pobavíte, protože tanec je i o tom a tahle lekce rozhodně!
No a abychom se přenesli ještě více do let minulých, pojďme se na to i stylově obléct. Fantazii se meze nekladou

Neděle 4.7.2021
BACK TO 90´

Trocha R’ n B’ a streetová technika z období největšího rozmachu hudební stanice MTV. Na workshopu se zaměříme na techniku některých steps, které budeme dále používat ve variaci. Samozřejmě nebude chybět hudba 90.let jako například Backstreet Boys, Britney Spears, Destiny’s Child a další oblíbené pecky!

Při téhle dvouhodinovce se budete cítit jako hvězdy tanečního parketu!

0 odpovědí

Zanechte komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Neváhejte a přispějte!

Napsat komentář