Alexandra Dastychová

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.

In enim justo, rhoncus ut, imperdiet a, venenatis vitae, justo. Nullam dictum felis eu pede mollis pretium. Integer tincidunt.

Tamara Kšírová

Tamara Kšírová je členkou souboru Laterny Magiky. Tanec studovala na Taneční konzervatoři hl. m. Prahy se zaměřením na klasický balet. Již během studií měla možnost vystupovat se soubory Státní opery Praha a baletem Národního divadla v inscenacích Giselle a Labutí jezero. Své taneční schopnosti si rozšiřovala pravidelnou účastí na workshopech současného tance, které vedli např. Lenka Vágnerová, Jan Kodet, Jarek Cemerek, Nataša Novotná, Uri Ivgi, Eran Gisin, Anatoliy Ivanov nebo Neil Paris. V posledním ročníku studia se také dostala do finále IV. Mezinárodní baletní soutěže v Praze a o rok později tančila v choreografii Kamily Mottlové na choreografické soutěži Holland Dance Festival v makedonské Skopji.

Lucie Horčičková

Vede workshopy WE LOVE 80´ a BACK TO 90´.

© 2022 Léto tančí. Všechna práva vyhrazena.